Warsztaty

Warsztaty 26.11.2016

Dopiero skończyłam pakować wszystko na jutrzejsze warsztaty, mogłabym powiedzieć, że auto jest wypchane po brzegi waszymi pracami i innymi materiałami na jutrzejsze warsztaty 😉 ale bym skłamała bo będzie wypchane, ale jutro kiedy dopakuję wszystko co zajmuje mi pół przedpokoju dzisiaj….już nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania 😉 tymczasem zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z ostatnich warsztatów. Powstały karmniki dla ptaków na balonie, to było bardzo trudne zadanie ale pierwsza grupa poradziła sobie całkiem nieźle, powstały też laptopy i ozdoby świąteczne w pozostałych grupach.

Zaproponowałam dzieciom abyśmy wsparli akcję „Wylosuj Anioła” i przygotowaliśmy kartki dla chorych dzieci z oddziałów onkologicznych, więcej o akcji znajdziecie tutaj, zobaczcie z jakim zaangażowaniem wszystkie dzieci pracowały:

 

 

Poniżej efekty naszej wspólnej pracy. Wszystkie kartki zostały przekazane do Świetlicy Szkolnej w Dywitach i tam wraz z innymi kartkami zostaną wysłane do dzieci, które potrzebują wsparcia w walce z chorobą.

Pozdrawiam

Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.