Warsztaty

PROJEKT – ZEGAR

Już dzisiaj zapraszam  na kolejne szóste spotkanie 6 maja, będziemy szkliwić nasze prace a ponadto jeśli pogoda dopisze wybierzemy się na wycieczkę rowerową szlakiem rowerowym, dlatego zachęcam już dziś sprawdźcie czy macie sprawny sprzęt 😉

Wycieczka jest organizowana dla starszej grupy ponieważ mamy spory dystans do pokonania, jeśli ktoś z młodszych grup chce dołączyć to zapraszam, natomiast jeśli nie ma 10 lat to musi być z opiekunem.

 

W trakcie wycieczki będzie postój i ognisko więc zabierzcie ze sobą kiełbaski, bułkę i wodę na drogę 🙂 bardzo dziękuje za pomoc rodzicom Amelki i zapraszam też innych chętnych rodziców 🙂

Podczas ostatniego spotkania robiliśmy zegarki, w których zostanie zamontowany prawdziwy mechanizm w dodatku cicho chodzący nie tykający 😉 zadanie nie było łatwe zwłaszcza w najmłodszej grupie ale dzięki pomocy mam dzieci sobie świetnie poradziły. Pogoda była brzydka więc pozostały czas wolny spędziliśmy grając w gry planszowe.

 

Poniżej efekty naszej pracy, zwróćcie uwagę, że nie ma dwóch identycznych prac, każda inna i każda wyjątkowa.

To by było na tyle z ostaniach warsztatów do zobaczenia za tydzień w Oborze Sztuki 🙂

Pozdrawiam

Edyta

Projekt jest dofinansowany poprzez Gminę Lubomino z zadania publicznego „Poprawa sprawności i umiejętności wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Lubomino.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.