O mnie…

„Przyszłość należny do tych,

którzy wierzą w piękno

swoich marzeń”

Eleanor Roosevelt

 

Nazywam się Edyta Maślanka i jestem właścicielem pracowni „Obora Sztuki”. Pracownia to miejsce wypełnione śmiechem i radosną twórczością dzieci ale również to pracownia wypełniona aniołami oraz innymi pięknymi przedmiotami z duszą. Zapraszam do mojego świata gdzie można pobawić i ubrudzić się porządnie gliną, masą solną, farbami i w dodatku stworzyć coś niepowtarzalnego 🙂 Wszystkie prace wkrótce obejrzysz na blogu w zakładce Galeria.

Ukończyłam studia Pedagogiczne w 2006 r. na kierunku Pedagogika Społeczna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, kurs I stopnia z zakresu ceramiki w Niepublicznej Szkole Ceramiq w Warszawie w 2015 r.,  dwukrotnie uczestniczyłam w Letniej Szkole Ceramiki w Gadach (2015r. i 2016), ukończyłam kurs ANIMATORA CZASU WOLNEGO w 2016r.

Byłam instruktorem w projekcie „SZTUKMISTRZYNIE” realizowanym przez GOK w Dywitach projekt dofinansowany został ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura Interwencje 2015.

Od momentu kiedy zetknęłam się z ceramiką moim marzeniem było stworzenie miejsca gdzie mogłabym tworzyć i jednocześnie dzielić się swoją pasja z innymi. Dzięki ogromnemu wsparciu najbliższych to marzenie udało mi się zrealizować. Dlatego warto wierzyć, robić swoje i nie oglądać się za siebie…

Od października 2015 roku prowadzę cykliczne warsztaty ceramiki dla dzieci i młodzieży w swojej pracowni Obora Sztuki. Od marca 2016. do końca lipca 02016 realizowałam swój autorski projekt „Twórcza rekreacja” we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kreatywna-Wolnica” który został dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Krzewienie kultury fizycznej, sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci młodzieży i całej społeczności Gminy Lubomino”

Obecnie realizuję kolejny projekt również we współpracy ze Stowarzyszeniem „Kreatywna-Wolnica” dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Poprawa sprawności i umiejętności wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Lubomino.

 

 

 

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć,
potrafisz także tego dokonać”

Walt Disney

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *