Warsztaty

BRUDNE DZIECKO SZCZĘŚLIWE DZIECKO…

3 czerwca odbyły się warsztaty nietypowe bo pod hasłem „Brudne dziecko – szczęśliwe dziecko” czyli Mały Dzień Dziecka
Było słodko, kolorowo, wesoło i można było się pobrudzić, a nawet zmęczyć 😉

Zabawy z elementami sensoplastyki spodobały się wszystkim dzieciom nawet tym większym (oczywiście mam rodziców na myśli 😉 największą frajdę dzieciom sprawiły gigantyczne bańki, a żeby było ciekawiej sami robiliśmy płyn. Poniżej zamieszczam przepis, który jest tani i jest go bardzo dużo. Przepis wyszukany z sieci z blogu Cała Reszta:

  • Pół litra płynu do naczyń Fairy
  • 5 litrów gorącej wody
  • 2 czubate łyżki cukru pudru

Uwaga do wersji ulepszonej można dodać 2 łyżki gliceryny (koszt 5 zł w aptece) Miksturę przyrządzasz i na godzinę ja odstawiasz. Nadaje się do użytku przez dwa-trzy. Po tygodniu też się sprawdziła 😉

 

 

Nasze spotkania wspiera Gmina Lubomino, Fundacja dla dzieci i młodzieży Kółko Graniaste oraz Stowarzyszenie Kreatywna – Wolnica.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Piotrowi Choromańskiemu za lekcję toczenia na kole, Pani Sołtys z Wolnicy Sylwii Ciszewskiej za soki i lody dla dzieci, wszystkim przybyłym rodzicom za pomoc w opiece i aktywny udział w zabawach wspólnie z dziećmi oraz naszej wolontariuszce Magdzie Kuligowskiej.
Dziękuję wszystkim dzieciom i rodzicom za tak liczne przybycie. Jesteście super!!!

Pozdrawiam

Edyta

Projekt jest dofinansowany poprzez Gminę Lubomino z zadania publicznego „Poprawa sprawności i umiejętności wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Lubomino.

Natomiast dodatkowe prace plastyczne są możliwe dzięki wsparciu Fundacji dla dzieci i młodzieży „Kółko Graniaste”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.