Warsztaty

Spotkanie trzecie – projekt…

Weekend majowy za nami, kolejne spotkanie warsztatowe już w najbliższą sobotę 07.05.2016 a ja jeszcze nie pokazałam jak bawiliśmy się ostatnio, dlatego szybko dzisiaj nadrabiam zaległości zaczynając od najstarszej grupy. Tak jak zapowiadałam, był rewanż w „Podchody” tym razem to chłopcy przygotowali nam trasę. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury zabawa była przednia i deszcz nie był w stanie nam jej popsuć 🙂

PODCHODY – REWANŻ 🙂

 

po podchodach było szkliwienie i gry karciane w pracowni bo niestety na dobre się rozpadało 😉 ale są tez tego plusy bo nauczyłam się nowej gry karcianej „KENT”, śmiechu było co niemiara….

 

 

W dwóch młodszych grupach pogoda dopisała więc po pracy twórczej były skoki w worku, ciuciubabka, pająk, berek i „raz, dwa trzy Baba Jaga patrzy….” zobaczcie sami:

Grupa I

 

Grupa II

 

i jeszcze kilka zdjęć prac, jak wyglądają po szkliwieniu a przed wypałem 🙂

ufff…mam nadzieję, ze dotrwaliście do końca 🙂 jutro odbieram prace więc niedługo będziemy podziwiać efekty ostatniego wypału….

Pozdrawiam

Edyta

Projekt został dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Krzewienie kultury fizycznej, sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci młodzieży i całej społeczności Gminy Lubomino” realizowany przez Stowarzyszenie „Kreatywna-Wolnica”

logogminylubomino

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.