Warsztaty

Spotkanie czwarte i efekty szkliwienia….

Czas tak szybko leci, że nie nadążam po prostu z umieszczaniem wpisów regularnie, chociaż zawsze taki mam plan. Jednak jak to w zazwyczaj bywa plany sobie, a życie sobie 😉

Podczas ostatniego spotkania dzieci tworzyły kafle, za dużo prac nie pokażę, ponieważ stworzone przez dzieci prace to niespodzianka, a  jaka zobaczycie sami. Jak zawsze podczas zajęć z młodszymi grupami pomagają mi dwie fantastyczne wolontariuszki Magda i Ula, dziewczyny bardzo Wam dziękuję. Duże podziękowania należą się też Panu Mariuszowi, który na moją prośbę wykonał kije do gry w palanta.

101_0060 101_0066

 

Tym razem bawiliśmy się w chowanego, chodzi lisek koło drogi, berka, konserwę (pierwszy raz w to grałam i było dosyć zabawnie  😉 )

GRUPA I

 

GRUPA II

GRUPA III

a teraz najważniejsze czyli efekty naszego pierwszego projektowego szkliwienia 🙂 prace wyszły naprawdę piękne i kolorowe zresztą zobaczcie sami:

 

Sukcesywnie będę uzupełniała galerię prac, zapraszam do zaglądania 🙂

To tyle na dzisiaj i do zobaczenia….

Pozdrawiam

Edyta

 

Projekt został dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Krzewienie kultury fizycznej, sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci młodzieży i całej społeczności Gminy Lubomino” realizowany przez Stowarzyszenie „Kreatywna-Wolnica”

logogminylubomino

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.