Warsztaty

Projekt – MASKA…

W lutym wspólnie ze Stowarzyszeniem „Kreatywna-Wolnica” rozpoczęliśmy kolejny cykl spotkań „II warsztaty ceramiczne dla dzieci i młodzieży”, który został dofinansowany poprzez Gminę Lubomino z zadania publicznego „Poprawa sprawności i umiejętności wśród dzieci i młodzieży z terenu gminy Lubomino.

Spotkania podobnie tak jak w ubiegłym roku odbywają się w 3 grupach wiekowych max. po 12 osób w grupie. Wszystkie zajęcia są odpowiednio przygotowane według potrzeb i możliwości grupy. Projekt zakłada 9 spotkań warsztatowych oraz zakończy się wystawą podczas XVI Święta Wsi Warmińskiej w Wolnicy w lipcu. Bardzo dziękuję, wszystkim którzy nas wspierają w naszych działaniach, a w szczególności Fundacji dla dzieci i młodzieży „Kółko Graniaste”, Grafika Komputerowa – Mateusz Maślanka oraz wszystkim rodzicom.

Zapraszam na relację z naszego pierwszego spotkania pt:”Projekt-MASKA”. Zadaniem dzieci było najpierw zaprojektowanie na kartce papieru maski, pokolorowanie jej a następnie przeniesienie rysunku na glinę. Wszyscy poradzili sobie rewelacyjnie. Po pracy twórczej były oczywiście zdrowe jabłuszka i gry i zabawy przy stoliku 🙂

GRUPA I

 

  GRUPA II

GRUPA III

oraz to co stworzyliśmy:

i jeszcze zestawienie jak to wygląda na kartce i na glinie:

do zobaczenia wkrótce 😉

Pozdrawiam

Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.