Warsztaty

Podsumowanie projektu…

Dwa miesiące wakacji minęły tak szybko, że ja nie zdążyłam nawet umieścić żadnego wpisu ani o wystawie i warsztatach podczas festynu, ani o ostatnich efektach szkliwienia 🙂

Czas najwyższy to nadrobić bo ja już myślę o kolejnych warsztatach, a tu takie zaległości 🙂

Przede wszystkim bardzo chciałabym podziękować dla Stowarzyszenia „Kreatywna-Wolnica” oraz Gminy Lubomino bo bez ich wsparcia ten projekt nie zostałby zrealizowany, dla wszystkich dzieci które uczestniczyły w projekcie, a było ich ok. 35, rodzicom za zaangażowanie i pomoc, wolontariuszkom Magdzie i Uli za pomoc przy organizacji warsztatów, Panu Piotrowi za przeprowadzenie warsztatów Raku i wszystkim, którzy nam pomagali.

Podczas naszych 9-ciu spotkań, powstało bardzo dużo pięknych prac, które dzieci zabrały do domu i którymi obdarowały swoich bliskich, dzieci poznały gry i zabawy w które grali ich rodzice, bo nasze warsztaty nie ograniczały się tylko do twórczości 😉

Efekty naszych spotkań można było podziwiać na wystawie podczas XV Święta Warmińskiej Wsi w Wolnicy które odbyło się 02 lipca 2016 oraz wziąć udział w warsztatach. Wszystkie prace stworzone podczas festynu przez dzieci są gotowe do odebrania u Pani Sołtys Sylwii Ciszewskiej w Wolnicy, której też bardzo dziękuję za pomoc.

Mam nadzieję, że w połowie września będziemy gotowi wystartować ponownie, dlatego już zachęcam do zgłaszania się i zapisywania na warsztaty: edyta@oborasztuki.pl lub przez FB.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć z wystawy i warsztatów oraz z ostatniego szkliwienia.

OSTATNIE SZKLIWIENIE – PRACE RÓŻNE

OSTATNIE SZKLIWIENIE – ANIOŁY

WYSTAWA I WARSZTATY

Pozdrawiam

Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.