Warsztaty

Pierwsze spotkanie – projekt

W ubiegłą sobotę 02.04.2016r. rozpoczął się projekt Stowarzyszenia „Kreatywna-Wolnica” pt.”Twórcza rekreacja” który został dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Krzewienie kultury fizycznej, sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci młodzieży i całej społeczności Gminy Lubomino”. Warsztaty ceramiki skierowane są do dzieci w wieku 4-15 lat i są bezpłatne. W ramach projektu odbędzie się 9 spotkań, a projekt zakończy się wystawą  prac podczas XV Święta Warmińskiej Wsi w Wolnicy 02.07.2016 r . Utworzone zostały trzy grupy czyli łącznie w projekcie przewidziano udział udział ok. 30 dzieci.

logogminylubomino

Warsztaty rozpoczęła nowa grupa, trochę nieśmiało, ale pierwsze lody zostały przełamane 🙂

 

Grupa II (Maluchy)

 

 

Grupa III (Starszaki)

 

 

Gościliśmy na warsztatach dwóch trzylatków, które pod opieką mam też próbowały coś stworzyć, a potem wspólnie z innymi dziećmi bawiły się w berka. Poniżej praca Patrycji lat 3.

100_9252

Pogoda dopisała dlatego po pracy twórczej były gry i zabawy na świeżym powietrzu. Ulubiona zabawa młodszych grup to berek mrożony i murarz, chociaż graliśmy jeszcze w kolory i w zbijaka. Starszakom natomiast pokazałam jedną z ulubionych gier z mojego dzieciństwa czyli wybuchy i to był hit. Zakwasy mam do dzisiaj, ale to nie ważne bo bawiąc się z nimi sama czułam się jakbym miała 10 lat, a to bezcenne uczucie 🙂

Już nie mogę doczekać się kolejnej soboty a te przepyszne jabłuszka czekają na was 🙂

100_9230

Pozdrawiam i do zobaczenia

Edyta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.