Warsztaty

Drugie spotkanie – projekt cz.I

Za nami kolejne warsztaty i znowu działo się 😉 dlatego tym razem post podzielony na dwie części. Dzisiaj skupię się na części ruchowej, która zazwyczaj kończy każde nasze spotkanie. Pogoda dopisuje wiec można biegać do woli. W dwóch pierwszych grupach, ponownie bawiliśmy się w chowanego, berka mrożonego, który jest ewidentnym HITEM SEZONU 🙂 kolory oraz w zbijaka w wersji z matką i bez.

 

 

Natomiast grupie STARSZAKÓW przygotowałam podchody, każdy też miał za zadanie przygotować w domu jedno lub kilka zadań i nie zdradzać ich nikomu bo nie wiadomo, jaki będzie podział i kto z kim będzie w drużynie 🙂 Tak naprawdę podział nastąpił błyskawicznie chłopcy kontra dziewczyny 🙂 my uciekałyśmy chłopcy nas szukali. Nie udało im się nas dogonić, nawet zboczyli z trasy, ale w końcu dotarli do umówionego miejsca, chociaż zajęło im to sporo czasu…hehehe…poniżej, krótka fotorelacja z tego co im przygotowałyśmy 😉

 

Po podchodach była praca twórcza przez duże T 🙂 i znowu gra w piłkę i wybuchy…

Za dwa tygodnie rewanż z podchodami, ciekawa jestem co nam chłopcy wymyślą i jedno wiem lekko nie będzie 😉

Pozdrawiam

Edyta

 

Projekt został dofinansowany przez Urząd Gminy Lubomino z zadania publicznego „Krzewienie kultury fizycznej, sportu, rekreacji i turystyki wśród dzieci młodzieży i całej społeczności Gminy Lubomino” realizowany przez Stowarzyszenie „Kreatywna-Wolnica”

logogminylubomino

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.