Pracownia

Dlaczego warto głosować na inicjatywę „Obora Sztuki”???

Dziś chciałabym pokazać jak dzieci fajnie i ciekawie mogą spędzić czas podczas zajęć artystycznych bez znaczenia czy to jest ceramika, malowanie, rysowanie czy lepienie. Zajęcia kształcą min.: wyobraźnię, zdolność myślenia oraz zdolności manualne.

Podczas tegorocznego festynu w Wolnicy miałam przyjemność w ramach wolontariatu prowadzić warsztaty plastyczne z dziećmi nie zabrakło też dorosłych, którzy chcieli spróbować swoich sił. Pracowaliśmy na figurkach z masy solnej, które wcześniej przygotowałam.

…poniżej krótka fotorelacja z warsztatów:

 

…i prace, które powstały, każda inna i wyjątkowa:

 

 

..poniżej kilka zdjęć jak dzieci bawią się z gliną….nawet dwulatek może uczestniczyć w zajęciach:

 

 

Prawda jest taka, że nie każdy ma możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć oferowanych w pobliskich miastach, a dzięki pozyskanym funduszom w ramach konkursu będzie to możliwe. Dlatego warto glosować na nasz projekt „Obora Sztuki” bo dzięki niemu możemy zorganizować warsztaty ceramiczne podczas, których  każdy uczestnik będzie miał możliwość realizacji swoich artystycznych projektów oraz aktywne i kreatywnie spędzić czas wolny. Może nie każdy uczestnik pracowni stanie się artystą, ale na  pewno stanie się osobą bardziej wrażliwą na piękno.

Głosować można jeszcze do 03.09.2015, każdy głos się liczy!!! Oddajemy po jednym glosie dziennie klikając w link poniżej:

http://spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow/404

OBORA_SZTUKI_1

Liczę na WAS!!!

Edyta

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.